Boot Loving: My Customised ‘Skyline’ Timberlands

Timberland-boots-1

Every time I wear my Timberland boots or spy them in my shoe closet I can’t help but sing ‘these boots are made for walkin’, the Jessica Simpson version of course and dream that one day I will look as good in a pair of Daisy Duke tiny shorts as she did in the music video.

My poor music taste aside, there is something about the yellow Timberland boot that instantly makes me think of music, more hip hop than Jessica Simpson, but music stars over the years really have championed this fashion classic, which I still can’t believe is over 40 years old.

When I was a teenage, many, many years ago in the 1990s nearly every US hip hop star wore them, they were the boot to have, I sadly wasn’t cool enough for them so these beauties are my first ever pair and I love them. I have to add, I am probably still not cool enough to wear them, I am no Rihanna or Rita Ora, who have both been spotted sporting Timberlands, but they are so comfortable to wear with slouchy jeans and a jumper.

Just plain yellow they really have a masculine vibe, they are the footwear of choice by most builders, but with my personalised New York skyline, literally sketched on in a matter of minutes by illustrator Mister Millerchip with a couple of pens it instantly makes them more me, add in the black glittery laces and they are simply more girlie.

I promise an outfit post in the future, but for now just check out how incredible they look, the detail in the skyline complete with stars, and how by adding a pair of different coloured laces the boots look transformed.

Are you a fan of customising footwear? Like with my personalised Converse I think these beauties will become firm favourites.

Timberland boots can be a little like Marmite, you either love them or hate them, which side are you on?

Timberland-boots-4 Timberland-boots-8 Timberland-boots-6 Timberland-boots-2 Timberland-boots-9 Timberland-boots-3 Timberland-boots-5

**I was gifted my Timberland boots at The Apartment during LFW, but I chose the design and as always my opinion is my own**
 • Agoprime
 • bardyt

  Troszczysz się o swojego ulubieńca? W takim razie zapewnij mu właściwą ochronę lekarską. Jedynie weterynarz warszawa może przeprowadzić zabiegi bądź też badanie i przepisać leki. Jeżeli w związku z tym Twój pupil nie czuje się najpoprawniej- nie zwlekaj. Odwiedź prowadzoną przez nas przychodnię jak najszybciej. Nie zapominaj, liczy się każda chwila. Liczy się też fachowość, który my się charakteryzujemy. Jesteśmy ekspertami, którzy kochają zwierzęta oraz chcą im pomagać.

 • blastise
 • tiomytyryty
 • mosmurtwiga

  sprzątanie w Krakowie Obecnie organizacja dnia, przy natłoku obowiązków gospodyni domowych jest niezbędna. Sprzątanie pochłania dużą część czasu, głównie jeżeli dochodzi do tego potomek, a czasami dwójka. Poprawne rozplanowanie dnia pozwala na zaoszczędzenie czasu na drobne przyjemność. Większa część gospodyń nie ma z sprzątaniem problemu, wypływa to z lat doświadczenia. Ważne jest, żeby firma sprzątająca Gdynia stało się przyjemności, aby nie odkładać go na w następnej kolejności, ponieważ nawarstwiające się zadania mogą przytłoczyć. Takie zjawisko obserwuję się nagminniej u młodych kobiet, którym nie udało się odszukać przyjemności w swoich obowiązkach, do których przystaje porządkowanie.

 • forozafi

  Uprzejmie zapraszamy na stronę polskiego biura rachunkowego, które znajduje się w Londynie. Jeśli wypatrują Państwo porad lub pomocy w sferach księgowości w UK – serdecznie zapraszamy. Polskie biuro rachunkowe – księgowe Londyn to strona, na jakiej znajduje się więcej informacji na temat działalności biura. Podejmiemy się każdego zadania – z całego serca zapraszamy!

 • biokiccinio
 • cippronema
 • Pawel
 • superpies
 • eyebauku
 • raskenka
 • jacek

  boldenon Obecnie większość sportsmenów przyjmuje omnadren lub ewentualnie tak zwane testosteron, oxandrolone, cytomel t3, boldenon, arimidex, trenbolone, anaboliki pomimo że nie chce się do tego przyznać. Niektórzy boją się, że posądzi się ich po prostu o doping, albowiem tak w wielu przypadkach bywa, pomimo że doping jest niezgodny z prawem to dużo osób decyduje się na to, aby sobie go podać, albowiem liczy się dla nich to jest tu i teraz, a wobec tego właściwe wyniki oraz najprzyzwoiciej wygrana na igrzyskach olimpijskich czy też w jakiś wybitnie ważnych dla nich turniejach rodzaju winstrol. Tymczasem prawda jest taka, że odżywki na masę mające na celu pomoc w osiąganiu efektów z ćwiczeń tak rzeczywiście nie mają nic wspólnego z nielegalnością oraz dopingiem oraz nie wypada się bać przyznać, że przyjmujemy oxandrolone lub też inne spalacze tłuszczu. Serdecznie zapraszamy na witrynę po więcej wiadomości.